Tapani Koski toetab Tartu Maarja kiriku renoveerimist

IMG_0491Grüne Fee Eesti kaasomanik Tapani Koski on otsustanud toetada Tartu Maarja kiriku renoveerimist. Tuleval nädalal toimuvad Tapani sünnipäevapidustused, üks Soomes Tapani kodukohas Laihial ja teine Eestis, Luunjas, kus mõlemal üritusel palutakse teha annetus Maarja kiriku renoveerimiseks. Tapani on kaua tegutsenud Luunja vallas, mis kuulub Tartu Maarja koguduse kihelkonda ning tema jaoks on kiriku töö väga oluline.

Psalmis 127 on kirjas: Kui Issand ei ehita koda, tühja vaeva näevad siis ehitajad temaga. Kui Issand ei hoia linna, siis valvab valvur ilmaaegu. See tähendab, et saame olla tänulikud Jumalale kõige eest, mida oleme oma kätega siin ilmas ehitanud. Jumalalt oleme saanud oma elu, temalt oleme saanud iga elupäeva ning temale saame olla tänulikud kui miski meie elus või tööl korda läheb. On hea ja rõõmustav et Tapani ja teised ärimehed ka Eestis on oma tänulikkuse märgiks otsustanud toetada kiriku tegevust. See saab olema õnnistuseks meie kõikide lastele ja lastelastele.