Kevadine leerikool algab Maarja koguduses!

_DSC0203Kevadine leerikool algab 7. veebruaril jumalateenistusega ning lõpeb leeriõnnistamisega Nelipühal ehk 15. mail. Tunnid toimuvad kord nädalas. Leerikoolis võivad osaleda kõik, kes on 15- aastased või vanemad. Eelteadmised kristlusest ei ole vajalikud, samuti ei pea olema eelnevalt ristitud. Vajadusel viiakse ristimine läbi leeriõnnistamise ajal.

Leerikooli läbinu loetakse kristlikus traditsioonis täiskasvanuks, kes saab täisõiguslikuks koguduse liikmeks. Muude õiguste seas on tähtsamateks armulauast osa saamine, õigus saada kiriklikult laulatatud, ristida oma lapsi ja olla ka ise ristivanemaks. Paljud inimesed planeerivad ristimist ja laulatust just kaunisse suveaega, kuid tähtpäeva lähenedes avastavad, et olulistel inimestel on leerikool läbimata. Seega on sekelduste vältimiseks just nüüd õige aeg teha ettevalmistusi, et saada leeriõnnistus 15. mail.

Täpsem info ja registreerimine tartu.maarja@eelk.ee või telefonil 734 1111. Õpetaja kontakttelefon on 56260313.