Tere tulemast Tartu Maarja koguduse linnalaagrisse!

linnalaagri poster
Head lapsed, noored ja täiskasvanud! Olete oodatud Tartu Maarja koguduse linnalaagrisse, mis toimub 3. – 5. augustil Maarja kogudusemajas ja Maarja kirikuga seotud Tartus asuvates kultuuriloolistes paikades. Programmis on meisterdamist ja piiblikümblust, teematunde lastele ning retk linnas, kus avastame Maarja kirikuga seotud paiku ning peame maha ühe toreda pikniku.

Kes Tartusse kaugemalt tuleb või muidu ööseks teiste laagriliste seltsi soovib jääda, saab ööbida kas kogudusemajas (omad madratsid ja tekid-padjad kaasa!) või telkida kogudusemaja hoovis. Oodatud on igas vanuses lapsed ja täiskasvanud! Eelkooliealisi lapsi ootame osalema koos vanematega.

Registreerimine laagrisse ning osaleja(te) nimed, päevade arv, ööbimise viis (kodu, telk või koguduse maja) palume teatada hiljemalt 20. juuliks e-posti aadressil tartu.maarja@eelk.ee või helistades koguduse kantselei telefonil 734 1111. Juhime tähelepanu, et kantselei on juulis suletud. Sel juhul saab lisainfot Maarja koguduse pühapäevakooliõpetajalt Kadri Isakilt (58034424 või kadriisak@gmail.com) või Enel Maidelt (5092097 või socialworker@hot.ee).